paydaşlık

ana paydaşlar

KAMU KURUMLARI: İki şehri ve birçok ilçeyi kapsayan 500 kilometrelik çekim alanında bulunan kamu kurumlarını işbirliği için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.
TURİZMCİLER: Türk turizmine doğrudan katkısı olacağı bilinen uzun metraj sinema filmi için küçüğünden büyüğüne bütün turistlik tesislerin yetkililerini projemize destek vermeye davet ediyoruz.
YATIRIMCILAR: Uzun metraj sinema filmimizin yatırımcılar için küçük bütçeli bir proje olduğunu ama güçlü senaryosu, alışılmışın dışında işlenen konusu ve öykünün geçtiği mekanlarıyla büyük başarılara imza atabileceği unutulmamalıdır.
SANATÇILAR: Film projemize içtenlikle dahil olmayı isteyen, doğaya duyarlı sanatçılarla hedefimize yürümeyi arzuluyoruz.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI: Uzun metraj sinema filmimizi seyirciyle buluşturma düşüncesi İWAB (Kadınlar Çiçek Açıyor) organizasyonunun önderliğinde harekete geçti. Bundan sonrasında da birçok sivil toplum kuruluşunun desteğiyle hedefine ulaşacaktır. Bunun için yerel ve ulusal sivil ve ulusal sivil toplum kuruluşlarının projemize katılımlarını beklemekteyiz.

FİLM AFİŞİ VE BROŞÜRLERİNDEN BAŞLAYARAK, YAPIMCI TARAFINDAN DÜZENLENEN BASILI VE GÖRSEL MEDYA İLANLARINDA, WEB VE SOSYAL MEDYA TANITIMLARINDA, BASIN TOPLANTILARINDA VE BÜLTENLERİNDE, AÇIK HAVA İLE İÇ MEKAN REKLAMLARINDA, SÖYLEŞİ YA DA ATÖLYE ÇALIŞMALARINDA, GALA ORGANİZASYONLARINDA, FİLMLE İLGİLİ ETKİNLİKLERDE, FİLMİN VİZYONDAKİ SÜRECİ TAMAMLANDIKTAN SONRA DA KURUMSAL TERCİHLERİ DOĞRULTUSUNDA LOGO KULLANIM HAKKI DEVAM EDECEK.

altın paydaşlığın ayrıcalıkları

gümüş paydaşlığın ayrıcalıkları

bronz paydaşlığın ayrıcalıkları

gönül paydaşlığının ayrıcalıkları