paydaşlık

beklentiler

KAMU KURUMLARI: İki şehri ve birçok ilçeyi kapsayan 500 kilometrelik çekim alanında bulunan kamu kurumlarını işbirliği için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.
TURİZMCİLER: Türk turizmine doğrudan katkısı olacağı bilinen uzun metraj sinema filmi için küçüğünden büyüğüne bütün turistlik tesislerin yetkililerini projemize destek vermeye davet ediyoruz.
YATIRIMCILAR: Uzun metraj sinema filmimizin yatırımcılar için küçük bütçeli bir proje olduğunu ama güçlü senaryosu, alışılmışın dışında işlenen konusu ve öykünün geçtiği mekanlarıyla büyük başarılara imza atabileceği unutulmamalıdır.
SANATÇILAR: Film projemize içtenlikle dahil olmayı isteyen, doğaya duyarlı sanatçılarla hedefimize yürümeyi arzuluyoruz.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI: Uzun metraj sinema filmimizi seyirciyle buluşturma düşüncesi İWAB (Kadınlar Çiçek Açıyor) organizasyonunun önderliğinde harekete geçti. Bundan sonrasında da birçok sivil toplum kuruluşunun desteğiyle hedefine ulaşacaktır. Bunun için yerel ve ulusal sivil ve ulusal sivil toplum kuruluşlarının projemize katılımlarını beklemekteyiz.

TÜRK SİNEMASINA DESTEK VERMEYİ DÜŞÜNÜR MÜSÜNÜZ?