I.W.A.B. (yapım)

bu filmde kadınlar çiçek açıyor

2016 yılında İş kadını Hatice Bozkurt tarafından yenilikçi bir bakış açısıyla yazılarak hayata geçen ve kısa adı I.W.A.B olan “Kadınlar Çiçek Açıyor” Antalya Turizm Projesi, Antalya kadınlarının bir Sivil Toplum çalışması olarak Antalya tanıtımına katkı sağlayacak sosyal turizm etkinlikleri ve turizm festivalleri yapmaktadır.

Küçük bir kıvılcım ile başlayan I.W.A.B, şu an Antalya Valiliği himayesinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm yerel belediyeler, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ile Antalya tanıtımına yönelik projeleri hayata geçirmektedir.

I.W.A.B yurt dışındaki kamuoyunun ülkemize bakışını değiştirmek için bir adım atarak “Kadın ve Çiçek” temasını kullanılarak hazırlanan bu festivaller aracılığı ile uzun vadede Antalya tanıtımına katkıda bulunmaları amaçlanmıştır.

www.kadinlarcicekaciyor.com
hb@kadinlarcicekaciyor.com
0 242 244 41 46

“Kadınların mutluluğu ve projeleri ile çiçek açtığı bir dünyada yaşamak dileklerimizle…”

Hatice BOZKURT

 

 

HATİCE BOZKURT

(YAPIMCI)

Antalya Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Trakya üniversitesi ve Moda Tasarım okulları ile devam eden Hatice Bozkurt TOBB Antalya Kadın Girişimci Üyesi olan bir işkadınıdır. Moda Tasarımcısı kimliğinin yanı sıra Arden Gold Mask markasının sahibi olarak ulusal ve uluslararası kozmetik sektöründe iş faaliyetleri yapmaktadır.
2016 tarihinde Antalya turizminin “Kadın ve Çiçek” teması kullanarak canlanması amacı ile yazmış olduğu I.W.A.B Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi Antalya Valiliği’nin himayesinde Antalya’nın ilk ve tek resmi turizm festivalleri serisidir.
Antalya tanıtımına katkı sağlayacak projeleri hayata geçiren Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu, uzun metraj sinema filmi Mendilim Kekik Kokuyor’un Akdeniz Bölge Koordinatörlüğünü yaparak Antalya bölgesinde çekimleri yapılan filme önemli katkılar sağlamıştır.

● I.W.A.B Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi Başkanı,
● Hatice Bozkurt İle Kadınlar Çiçek Açıyor TV Programı Yapımcı ve Sunucu / KanalV
● TOBB Antalya Kadın Girişimci Kurulu Üyesi,
● Mendilim Kekik Kokuyor’un Akdeniz Bölge Koordinatörü